Dünya Bize Biz Birbirimize Emanetiz

Bekirpaşa Mahalle sakinleri ile Kutlu Doğum Haftası Programı kapsamında bir araya gelen AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Hacıeyüpoğlu, “Peygamber Efendimizin (s.a.v) birlikte yaşama ahlakı ve hukuku bizlerin referansı olmalıdır. Unutmamak gerekir ki; dünya bize, biz de birbirimize emanetiz” dedi.

Dünya Bize Biz Birbirimize Emanetiz
banner3

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Avukat Recep Hacıeyüpoğlu, Erenler Bekirpaşa Mahallesi sakinleri ile düzenlenen Kutlu Doğum Haftası Programı’nda bir araya geldi. İl Müftüsü İlyas Serenli, Erenler Kaymakamı Mehmet Mızrak, Erenler Belediyesi Başkanı Cavit Öztürk ve çok sayıda mahallelinin de yer aldığı etkinlikte Hz. Peygamber (s.a.v) Kuran’ı Kerim tilavetleri, ilahiler ve sohbetler ile anıldı.

Birbirimize Emanetiz

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, “Peygamber Efendimizin (s.a.v) birlikte yaşama ahlakı ve hukuku bizlerin referansı olmalıdır. Unutmamak gerekir ki; dünya bize, biz de birbirimize emanetiz. Kutlu Doğum Haftası’nın birlikte yaşama anlayış ve gayesini yeryüzünde egemen olmasında güzel bir vesile olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2015, 15:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER