Doğal Gaz Aboneliği Telefon Kadar Yakın

14 Eylül 2015 itibari ile Doğal Gaz Abonelik İşlemleri Sadece AGDAŞ Çağrı Merkezi Üzerinden Verilecek

Doğal Gaz Aboneliği Telefon Kadar Yakın
banner3

Teknolojik gelişime ve yenilikçiliğe önem veren AGDAŞ, değerli müşterilerine sunduğu hizmetlere bir yenisini daha ekledi. 2015 yılında Çağrı Merkezini geliştiren AGDAŞ bu kapsamda vatandaşların müşteri merkezine gelmesine gerek kalmadan abone olmalarına imkân sağlayan bir uygulamaya geçiyor. Bu uygulama ile vatandaşlar sadece 444 54 99 numaralı Çağrı Merkezini arayarak abonelik işlemlerini başlatabilecekler.

 AGDAŞ’tan yapılan açıklamada şuanda hem çağrı merkezi üzerinden hem de müşteri merkezlerinden abonelik alındığını fakat “14 Eylül 2015 tarihi itibari ile sadece çağrı merkezi üzerinden abonelik işlemlerinin yapılacağı” bilgisi verildi.

AGDAŞ çağrı merkezi üzerinden doğal gaz abonelik hizmeti ile vatandaşların işlemlerini daha hızlı yapmasına olanak sağlayacak. Bu uygulama ile doğalgaz aboneliği yaptırmak isteyen vatandaşlara ise sadece 444 54 99 AGDAŞ Çağrı Merkezini arayarak doğal gaz abonelik işlemlerini başlatmak kalıyor.                                  

Çağrı Merkezinden abonelik sözleşmesi yaptıracak vatandaşların dikkat etmesi gereken hususlar şu şekildedir;

* Çağrı Merkezi üzerinden sadece Abonelik Sözleşmeleri yapılacaktır. Bağlantı Sözleşmesi (ilk abonelik) ve tüzel kişi başvuruları Müşteri Merkezlerinden yapılmaya devam etmektedir.

 

* Çağrı Merkezinden sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan gerçek kişiler aboneliklerini yaptırabileceklerdir.

 

* İlk kez doğal gaz aboneliği yapılacak adreslerde, daireye ait bağlantı numarasının müşteriler tarafından bilinmesi; adres tespitinin kısa sürede yapılabilmesi ve işlemlerin daha kısa sürede gerçekleşmesine olanak sağlayacaktır.

 

* Tekrar doğal gaz aboneliği yapılacak adreslerde, daha önceden doğal gaz kullanıcısına ait abone numarası ya da daireye ait sayaç numarasının müşteriler tarafından bilinmesi; adres tespitinin kısa sürede yapılabilmesi ve işlemlerin hızlanmasını sağlayacaktır.

 

* Abone olacak kişilerin ya da noter tasdikli vekillerinin doğal gaz tesisat kontrolü ve açımı randevularında sözleşme imzalayacak olmaları sebebiyle adreste bulunmaları zorunludur. Randevu saatinde abone olacak kişinin ya da noter tasdikli vekilinin adreste bulunmaması durumunda ilgili adrese doğal gaz arzı sağlanmayacaktır.

 

* Çağrı Merkezi üzerinden kredi kartıyla işlem yapmak istemeyen ya da çeşitli sebeplerden dolayı ödemesini o an gerçekleştiremeyen aboneler, AGDAŞ’ın anlaşmalı ödeme noktalarına 7 (yedi) gün içerisinde ödemelerini gerçekleştirebilirler. 7 gün içerisinde ödemeleri gerçekleştirilmeyen abonelikler sistem tarafından otomatik olarak iptal edilecektir.

 

 

* Çağrı Merkezi üzerinden ödemelerini gerçekleştiremeyen aboneler, 7 gün içerisinde ödemelerini gerçekleştirip ilk açımda; randevu alması için yetkili firmasına başvurmalı, tekrar açımda ise 444 54 99 numaralı çağrı merkezini tekrar arayarak doğal gaz açımı için randevu alınmalıdır.

 

Yapılan açıklama “Sakarya halkına her geçen gün kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmayı görev edinen AGDAŞ tüm gücü ile müşterilerine daha iyi hizmet vermeye çalışmaktadır. Bağlı bulunduğu Erdem Holding’in gücünü de arkasında alarak Sakarya’ya değer katmaya devam edecektir.” şeklinde son buldu.

 

AGDAŞ
Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş.

 

 

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2015, 09:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER