DİJİMED Başkanı İbil’den 15 Temmuz Açıklaması

15 Temmuz hain darbe girişiminin 3. Yılında konuşan Başkan İbil, “Tanklara, tüfeklere karşı çıplak elleriyle hain bir darbe girişimini durduran milletimize minnettarız. Bedenlerini siper ederek şehit olan vatandaşlarımızı rahmet ve minnetle anıyorum” ifadelerini kullandı.

DİJİMED Başkanı İbil’den 15 Temmuz Açıklaması
banner3

Dijital Medya ve Habercilik Derneği(DİJİMED) Başkanı Ersin İbil, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ile ilgili açıklamalarda bulundu. Hain darbe girişiminin 3. yıldönümüyle ilgili konuşan Başkan İbil, “Milli birlik ve beraberliğimize kastedilen o kara günde asil Türk milleti feraset ve cesaretini gözler önüne sererek büyük bir kahramanlığa imza atmıştır. Ruhlarını şeytana satmış asker görünümlü teröristlere ve tasmalarını tutan sahiplerine 15 Temmuz gecesi büyük bir ders verilmiştir. Tanklara, tüfeklere karşı çıplak elleriyle hain bir darbe girişimini durduran milletimize minnettarız. Bedenlerini siper ederek şehit olan vatandaşlarımızı rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.

“Dijital Medyanın Doğru Kullanımı Ülke Bekasını Etkiledi”

15 Temmuz gecesi dijital medyanın öneminin bir kez daha gözler önüne serildiğini belirten DİJİMED Başkanı Ersin İbil, “Hain darbe girişiminin kısa sürede milletimizin tarafından önlenmesinde dijital medyanın önemi büyük. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın görüntülü telefon görüşmesi ile canlı yayına bağlanarak milletimizi sokağa davet etmesi ve sosyal platformlar aracılığı ile yapılan yönlendirmeler sayesinde koordine olundu. Dijital medyayı doğru kullanmak ülkemizin bekasını doğrudan etkiledi” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2019, 14:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER