DEVRİLEN AĞACIN ALTINDA KALMAKTAN SANİYELERLE KURTULDU!

Sapanca ilçesinde seyir halinde ilerleyen aracın önüne yol kenarındaki ağaç devrildi. Araç içindeki vatandaşlar devrilen ağacın altında kalmaktan saniyelerle kurtuldu. O anlar araç içinden amatör bir kameraya yansıdı.

DEVRİLEN AĞACIN ALTINDA KALMAKTAN SANİYELERLE KURTULDU!
banner3

Edinilen bilgilere göre, Sapanca ilçesinde Sakarya - Kocaeli arasında ulaşımı sağlayan Kemalettin Sami Paşa Caddesine devrilen ağaç yolu trafiği kapattı. TEM otoyolunun bakım nedeniyle kapalı olması sebebiyle trafiğin Sapanca'dan verildiği saatlerde gerçekleşen olayda o sırada caddeden geçmekte olan bir araç, devrilen ağacın altında kalmaktan son anda kurtuldu. Devrilen ağacın kaldırılması için Sapanca Belediyesi ekipleri çalışma başlattı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sapanca İtfaiye Amirliğine bağlı ekipler ise devrilme tehlikesi olan ağaçlarda budama yaptı.

Ağacın yola devrilme anı araç içindeki amatör bir kamera ile kaydedildi. Görüntülerde görüldüğü üzere araç içindekiler ağacın altında kalmaktan saniyelerle kurtuldu.
Yıkılan ağacın elektrik hatlarına zarar vermesi sebebiyle bölgede 5 saat süren elektrik kesintisi yaşandı. Çalışmaları yerinde takip eden Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, olayda can kaybı yaşanmaması sebebiyle mutlu olduğunu söyledi. Yolun 3 saatlik bir çalışma sonunda yeninden ulaşıma açıldığını ifade eden Özen, "Belediye olarak olaya hızlı bir şekilde müdahale ettik. Yolun en kısa sürede ulaşıma açılması için emek sarf eden tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER..

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2019, 17:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER