Çocuk Hakları Sokağına Tebrik Yağdı

Adapazarı’nın Ödüllü Projesi Çocuk Hakları Sokağı na tebrik yağdı. Bakan Zehra Zümrüt Selçuk’tan sonra Rtük başkanı Şahin ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz’da paylaşım yaptı.

Çocuk Hakları Sokağına Tebrik Yağdı
banner3

Adapazarı Belediyesi tarafından hayata geçirilen Çocuk Hakları Sokağı gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Sakarya’da oldukça beğenilen projeye tebrikler ülkenin dört bir yanından gelirken geçtiğimiz günlerde Paris’te düzenlenen bir programla ödül de verildi.

BAKAN TEBRİK ETTİ

‘Uluslararası Çocuk Dostu Belediye’ ödülü kazanan Çocuk Hakları Sokağına bir tebrik de Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’tan geldi. Başkan Işıksu ve ekibini tebrik eden Bakan Selçuk, projenin diğer belediyelere de örnek olması gerektiğini belirtti.

Sosyal medya hesabından Adapazarı Belediyesi’nin resmi hesabını alıntılayarak açıklama yapan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, “Çocuk dostu şehirlerimizin çoğalması dileğiyle çok tebrikler Mutlu Işıksu başkanım. İfadelerini kullandı.

ADAPAZARI’NI ÇOK SEVİYORUZ

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ise, Bakan Selçuk’un tweetine cevaben, “Çok teşekkür ediyoruz Saygıdeğer Bakanım. Evlatlarımız haklarını bilsin, ekranla değil akranla büyüsün, mutlu olsunlar istedik. Çocuk dostu Adapazarı'mız için sizlerin de çok kıymetli destekleriyle gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Çünkü hepimiz Adapazarı’nı çok seviyoruz” dedi.

YAVUZ VE ŞAHİN'DE TEBRİK KERVANINA KATILDI!

Adapazarı Belediyesinin ödüllü projesi Çocuk Hakları Sokağına tebrikler Bakan Zehra Zümrüt Selçuk'un ardından sosyal medya üzerinde devam etti. Selçuk'un ardından RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin'de yaptığı açıklamada "Çocuklarımız ekranla değil akranla büyüsün diye yaptığınız ve yapacağınız tüm güzel çalışmalarınızı bizde canı gönülden destekliyoruz Başkanım" ifadelerini kullandı.

Daha sonra ise AK Parti Genel Başkan yardımcısı ve Sakarya milletvekili Ali İhsan Yavuz "Sayın başkanım @ISIKSUMUTLU sizi ve sizin şahsınızda tüm ekibinizi yürekten alkışlıyorum." dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2020, 11:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER