Başkan Yüce’nin Talimatıyla Görevden Alındı

Sakaryalı hayvanseverlerin başlattığı imza kampanyası ve mahkeme sürecinin akabinde, barınaktaki görevlerini suiistimal ettiği gerekçesi ile görevinden ihraç edildi.

Başkan Yüce’nin Talimatıyla Görevden Alındı
banner3

Sakaryalı hayvanseverlerin başlattığı imza kampanyası ve mahkeme sürecinin akabinde, barınaktaki görevlerini suiistimal ettiği gerekçesi ile görevinden ihraç edildi. Veteriner Hizmetleri Şube Müdürü Nagihan Yaman, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin jet kararı ile görevden alındı!

Ne Olmuştu?

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin hayvan barınağında yaşanan dehşet olay ile hayvanseverler ayaklanmıştı! İddialara göre aç bırakılan köpekler birbirini yemeye başlamış ve hayvanlara olan ilgisizlik ve barınağın kötü hali nedeniyle Veteriner Hizmetleri Şube Müdürü Nagihan Yaman’a tepkiler büyümüştü.

Hayvanseverlerin tepkileri üzerine imza kampanyası başlatılmış ve olay mahkemeye intikal etmişti. Tüm bu olayların ardından Yaman, Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ndeki görevinden alındı.

KARARI YÜCE VERDİ

Nagihan Yaman’ın görevden alınması ile ilgili verilen talimatın Başkan Ekrem Yüce tarafından takibi yapıldığı iddialar arasından. Yüce’den ise henüz bir açıklama gelmedi!

(KAYNAK: HABERLİSİN)

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2020, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER