Başkan Mete'den Teröre Kınama

Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Cevdet Mete son günlerde artan terör olaylarını kınadı.

Başkan Mete'den Teröre Kınama
banner3

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Mete “Son günlerde artan terör olayları milletimizi derin üzüntüye boğmuştur. Haince saldırılardan medet bekleyen vatan hainleri hiçbir zaman emellerine ulaşamayacaklardır. Bizlere tarifsiz acılar yaşatan bu hain saldırıları şiddet ve nefretle kınıyorum” dedi.

 

Cevdet Mete vatan savunması için canlarını bir an bile tereddüt etmeden feda eden aziz şehitlerimiz Türk Ulusunun yüreğinde sonsuza dek yaşayacaklardır. Milletimiz, tarihini kahramanlık destanlarıyla yazmış, bağımsızlığını kahramanca mücadele veren şehitleriyle kazanmıştır. Hiçbir saldırı, hiçbir hain pusu milletimizi beraber yaşama kararlılığından, bölünmez bütünlüğünden döndüremeyecektir. Gün birlik olma günüdür, bizim ihtiyacımız olan tek şey, her zaman, vurguladığımız gibi birlik ve beraberliktir. Kenetlenmemiz lazım  dedi.

 

Mete; Çatışmalarda yaralanan tüm askerlerimize acil şifalar diliyor, aziz şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Kederli ailelerine sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2015, 18:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER