banner28

Başkan Kılıç’tan Kampanyaya Destek

Erenler Kızılay Şubesi tarafından başlatılan “Kan Ver Hayat Kurtar” kampanyasına Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, kan vererek destek oldu.

Başkan Kılıç’tan Kampanyaya Destek
banner3

Erenler Belediyesi ve Erenler Kızılay Şubesi’nin düzenlediği “Kan Ver Hayat Kurtar” Kampanyası Erenler Belediyesi Düğün Salonunda kan bağışı organizasyonu ile gerçekleşti. Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Kızılay Şube Başkanı Ahmet Özgedik, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ kampanyaya kan bağışında bulunarak destek verdi.

KAN VERDİ

Kan bağışının hakkında bilgi veren Başkan Kılıç, “İlçemizde bulunan Kızılay Şubesi ile “Kan Ver Hayat Kurtar” kampanyası başlattık. Biz de bu kampanyaya destek olmak için kan bağışında bulunduk. Kan acil değil sürekli bir ihtiyaçtır. İnsanın ne zaman kana ihtiyacı olacağı belli değildir. Dolayısıyla kan bağışında bulunarak bir değil belki onlarca insanın hayatını kurtarabiliriz. Vatandaşlarımızın bu konuda duyarlı davranarak kan bağışında bulunacaklarına eminim. Kan bağışı kampanyasına katılarak bağışta bulunan tüm vatandaşlarımıza da ayrıca teşekkür ederim” diyerek organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER