Bakan Müjdeyi Verdi! Sakarya’ya Yeni Otoban Girişi 

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce katıldığı bir programda Sakarya’ya yeni bir otoban giriş çıkışı yapılacağını duyurdu. Başkan Yüce,” Ulaştırma Bakanımız gün içinde arayarak bizleri sevindiren bir projenin müjdesini verdi. Sakarya’ya yeni bir otoban giriş çıkışı yapılması için gerekli işlemlerin yapılmasının talimatını verdi” dedi.

Bakan Müjdeyi Verdi! Sakarya’ya Yeni Otoban Girişi 
banner3

Bakan Müjdeyi Verdi! Sakarya’ya yeni otoban girişi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce katıldığı bir programda müjde verdi. Başkan Yüce Ulaştırma Bakanı ile görüştüğünü ve Bakanın talimat vererek Sakarya’ya yeni bir otoban giriş çıkışı yapılacağını söyledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce,” Sayın Ulaştırma Bakanımız Mehmet Cahit Turhan bugün bizi çok mutlu eden bir haber verdi. Sakarya’ya yeni bir otoban giriş çıkışı yapılması için gerekli işlemleri başlatın talimatı verdi. İnşallah pekşenlerden yeni Sakaryaspor stadına bir otoban girişi yapılacak. Yapım işlemlerini karayolları üstlendi hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2020, 16:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sakarya. Sevdalısı
Sakarya. Sevdalısı - 4 hafta Önce

Teşekkürler yuce. Başkan. Gelecek yuz yıl ulaşım. Ragat latacak dogu. Kuzey. Yakasını geliş. Tirecektır.
, başta Sayın bakanımıza ve Sayın başkanımız Ekrem Yüce Teşekkürler Erenler adına Sakarya adına Yolun açık olsun değerli başkan

SIRADAKİ HABER