Ateş TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nun Danışmanı Oldu

SATSO ve STB'nin eski genel sekreteri Yiğit Ateş, sosyal medya üzerinden TOBB Başkanı Hısracıklıoğlu'nun danışmanı olduğunu belirtti. Ateş; “Bu önemli göreve bizi layık gören Kıymetli Başkanım Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu'na çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ateş TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nun Danışmanı Oldu
banner3

Sakarya Ticaret Borsası(STB) ile Sakarya Ticaret ve Sanayi Odasının (SATSO) eski genel sekreteri Yiğit Ateş, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hısarcıklıoğlu'nun danışmanı oldu.

Yeni görevini sosyal medyadan duyuran Ateş, "Bundan tam 15 yıl evvel Süpürge Otu tartarak başladım bu mesleğe. O kükürt kokusunu yutan meğerse bu camiadan vazgeçemezmiş. Allah bana Sakarya Ticaret Borsası ve Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası gibi şehrimiz iş camiasının lokomotifi olan iki kurumda Genel Sekreterlik yapmayı ve şehrimize hizmet etmeyi nasip etti. Artık yeni bir maceraya yelken açma vakti... 3 Eylül tarihi itibariyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nde Başkan Danışmanı olarak yeni bir hizmet yoluna çıkıyorum. Bu önemli göreve bizi layık gören Kıymetli Başkanım Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu'na çok teşekkür ediyorum" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2018, 09:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER