'ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN'

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım'ında katıldığı AK Parti Bolu İl Başkanlığınca düzenlenen ‘Evet’ mitinginde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, "Allah güçlü Dünya Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ı başımızdan eksik etmesin" dedi.

'ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN'
banner3

 

"SİYASİ TAKVİM BELLİ OLUYOR"

Başbakan Binali Yıldırım'ın konuşmasının öncesinde sahneye çıkan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, "Artık siyasi takvim belli oluyor, Sayın Başbakanımız sizlere çok detaylı olarak anlatacak ama Allah'ın izniyle Bolu'dan da yüzde 60'lara ya da 70'lere varan evet oyu çıktığında şuanda tüm dünyada ekonomide olan sıkıntının yansımalarından kurtulacağız. Çok büyük projelerimiz var, hatırlayın 2002'yi, acil eylem planıyla 2007'ye kadar yüzde 7 buçuk büyüttük. Dünyadaki global krizin içinden çıktıktan sonra hala dünya ülkeleri o krizin içerisinde boğuşuyor"

 

"ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN"

Türkiye'nin büyük ülke olması için 4 önemli konunun olduğunun altını çizen Dişli, "Ben dün Fransa'daydım, oralarda da seçim olacak ve kimin kazanacağını bilmiyorlar. İslam düşmanlığı öyle hat safhaya ulaşmış ki; Bakanlarımıza, oradaki vatandaşlarımıza Türkiye'de ne olup biteceğini anlatmalarına dahi izin vermiyorlar. Bu ülke daha büyük ülke olmak zorunda ve bunun için önce güçlü ekonomiye, sonra güçlü orduya, ardından dinamik bir nüfusa ve güçlü bir liderimizin olması gerekiyor. Allah'ın izniyle hepsine sahibiz. Allah güçlü Dünya Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ı başımızdan eksik etmesin" dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2017, 17:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER