AGDAŞ Mükemmelleşme Yolunda Binasını Yeniledi

Sakarya’yı temiz hava ile buluşturmayı hedef edinen AGDAŞ mükemmelleşme doğrultusunda modern, teknolojik ve kalitesine yakışan yeni hizmet binasına taşınıyor.

AGDAŞ Mükemmelleşme Yolunda Binasını Yeniledi
banner3

Sakarya’nın öncü ve yenilikçi firmalarından olan AGDAŞ, Bosna müşteri hizmetleri, şantiye tesisleri (teknik birimler) ve Genel Müdürlük binalarını; modern ve kalitesine yakışan yeni binasına 1 Nisan 2015’te taşıyacaktır. Bosna şubesinde yapılan bütün işlemler 1 Nisan 2015 tarihi itibariyle yeni Genel Müdürlük binasında gerçekleştirilecektir.

AGDAŞ’ın Sebahattin Zaim Bulvarı (Karaman Yolu) üzerinde yer alan yeni hizmet binası hem Sakarya’nın yenilenen yüzüne yakışan hem de diğer firmalara örnek olacak şekilde yapılmıştır. Tüm hizmet birimlerini bir çatı altında toplayan AGDAŞ gücüne güç katarak hizmetlerine devam edecektir.

2003 yılında Erdem Holding çatısı altında hizmet vermeye başlayan AGDAŞ “Sakarya’da Temiz Havanın Güvencesi” olmaya devam ediyor. Yeni yatırımıyla daha fazla kişiyi doğalgazla buluşturarak, temiz bir yaşam alanı oluşturmayı hedeflemektedir.

 

 

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2015, 16:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER