3 KİŞİ ADLİYE'YE SEVK EDİLDİ !

Edinilen bilgilere göre; 'Paralel Yapı Deşifre' isimli twitter hesabının sahibi Murat D.'nin verdiği ifadeler sonrasında bir çok isme ulaşılırken genişletilen ve derinleştirilen soruşturma kapsamında Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı talimatıyla Sakarya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince 3 kişi gözaltına alındı. Sakarya Emniyet Müdürlüğü'nde işlemleri sona eren ve Cüneyt A., İş Adamı A.A. Ve şehir dışından olduğu düşünülen Müteahhit A.K.F. Adliye'ye sevk edildi.

3 KİŞİ ADLİYE'YE SEVK EDİLDİ !
banner3

Sakarya’da sosyal medya hesabından ‘Kamu görevlileri, siyasiler ve bürokratlar’ hakkında “FETÖ’cü” paylaşımlarını yürüten ‘Paralel Yapı Deşifre’ isimli hesabını kullandığı ileri sürülen 3 şüpheli adliyeye sevk edildi. 
Sakarya’da Twitter üzerinden aralarında valiler, bürokratlar, siyasiler, siviller ve çok sayıda kişiyi paralel yapı ile ilişkilendirilerek paylaşımlarda bulunan ve 'Paralel Yapı Deşifre' hesabını kullandığı ileri sürülen müteahhit A.K.F., iş adamı A.A., memur C.A., Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekiplerince gözaltına alındı. Şahıslar emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2017, 19:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER