24 Yaşındaki Polis Canına Kıydı

Bir aylık polis memuru Recep Taşdemir Karaköy Mahallesindeki evinde sağ yanağına dayadığı beylik silahı ile yaşamına son verdi.

24 Yaşındaki Polis Canına Kıydı
banner3

Adapazarı’na bağlı Karaköy Mahallesinde oturan 24 yaşındaki bir aylık polis memuru Recep Taşdemir sabah saatlerinde kaldığı baba evindeki odasında kendini vurdu. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan genç polis yaşamını yitirdi.

Edinilen ilk bilgilere göre Kocaeli Emniyet Müdürlüğünde görev yapan polis memuru hafta sonu izini için Adapazarı Karaköy Mahallesindeki baba evine geldi. Sabah 07,30 sularında Recep Taşdemir’in kaldığı odada silah sesi duyan yakınları odaya girdiğinde bir aylık polis memuru gencin kanlar içerisinde yerde yattığını gördü.

Ambulansla Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan 24 yaşında ki genç polis burada yaşamını yitirdi.

Yapılan ilk incelemede 24 yaşında ki polis memurunun sağ yanağına dayadığı beylik silahını ateşlediği tespit edildi. Polis genç meslektaşlarının intihar sebebini araştırıyor.

Mesleğe başlayalı bir ay olduğu öğrenilen Recep Taşdemir’in Adapazarı’nda toprağa verileceği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2019, 10:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER