1000 Yataklı Hastanede Mutlu Son! Perşembe İhale Yapılacak

Yazılı bir açıklama yapan Yavuz, 1000 yataklı şehir hastanesiyle ilgili perşembe günü ihale yapılacağını belirtti.

1000 Yataklı Hastanede Mutlu Son! Perşembe İhale Yapılacak
banner3
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, yaptığı yazılı açıklamayla 1000 Yataklı Hastane konusunda müjdeyi verdi. Düzenli olarak İl Başkanı, belediye başkanları ve Milletvekilleri ile bir araya gelerek şehrin sorunlarını konuştuklarını belirten Yavuz, Milletvekilleriyle yaptıkları toplantıda başta 1000 yataklı şehir hastanesi olmak üzere birçok konuyu görüştüklerini belirtti.
Milletvekili Yavuz, “Bildiğiniz üzere AK Parti iktidarları döneminde, milletimizden aldığımız güçle, hep birlikte çalışarak, birçok yatırım ve projeyi Sakarya'mıza kazandırmış olduk.
Sakaryalı hemşehrilerimizin, her seferinde AK Parti lehine teveccühünü artırmış olması, sorumluluk bilincimizi artırmış ve daha sıkı çalışmamız noktasında bizleri motive etmiştir. Bu doğrultuda, tüm teşkilat mensuplarımızla bugüne dek, kolektif bir ruhla ve gece gündüz çalışarak milletimizin bizden beklentilerini karşılamak için uğraş verdik, vermeye de devam ediyoruz” dedi.
Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, “Gündemimizdeki en önemli konulardan birisi olan 1000 Yataklı Şehir Hastanesi konusunda da çok önemli bir ilerleme kat etmiş bulunuyoruz.
Sakaryalı hemşehrilerimizin yapılmasını dört gözle beklediği 1000 Yataklı Sakarya Şehir Hastanesinin bu hafta Perşembe günü (17.10.2019) saat 14.30'da proje ihalesi yapılacaktır. Sakarya’mıza hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.
Açıklamasının son kısmında birlik ve beraberlik mesajları veren Yavuz şu şekilde konuştu; Milletvekillerimiz ve tüm teşkilat birimlerimizle, 1000 Yataklı Şehir Hastanesi konusunda olduğu gibi, diğer konularda da birlik ve beraberlik içinde çalışarak, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığımız güçle milletimize layık icraatlara hep birlikte imza atacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.
Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER