Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Cumhurbaşkanlığı Külliye' sinde

Sakarya Ticaret Borsası Başkanı ve TOBB Borsalar Konsey Başkan vekili Adem Sarı, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Cumhurbaşkanlığı Külliyesindeydi.

Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Cumhurbaşkanlığı Külliye' sinde
banner3

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Üyesi Oktay Saral’ı makamında ziyaret eden Sarı, Sakarya Ticaret Borsası faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaptı. Önümüzdeki dönemlerde yapılacak projelerin de istişaresinin yapıldığı görüşmede, Oktay Saral’ın projeleri oldukça beğendiği ve destek verdiği belirtildi.

Samimi bir havada gerçekleşen görüşme sonrası STB Başkanı Adem Sarı, “Cumhurbaşkanımızın Başdanışmanı Sn. Oktay Saral’ı ziyaret etmekten dolayı çok memnun olduk. Kendisine projelerimiz ve borsamız hakkında bilgi verdik. Kendisinin projelerimize ve şahsıma gösterdiği yakınlık için teşekkür ederim.” dedi.

Önümüzdeki günlerde gerçekleşmek üzere Oktay Saral’ı Sakarya’ ya davet eden Sarı, Ankara bürokrasisinin, Sakarya Ticaret Borsası çalışmaları için önemli bir ayak olduğunu belirtti. Önümüzdeki günlerde de Ankara ziyaretlerinin devam edeceği bilgisi verildi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2018, 13:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER