SAKARYA'DAKİ ODA VE BORSALAR SATSO'DA TOPLANIYOR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesinde Sakarya’da faaliyet gösteren oda ve borsaların iştiraki ile gerçekleştirilecek “Oda ve Borsalar Müşterek Meclis Toplantısı’na ev sahipliği yapacak.

SAKARYA'DAKİ ODA VE BORSALAR SATSO'DA TOPLANIYOR
banner3

 

TOBB Başkanı M. RifatHisarcıklıoğlu’nun katılımı ile gerçekleştirilecek “Sakarya Oda ve Borsalar Müşterek Meclis Toplantısı”,  31 Ağustos 2015 Pazartesi günü saat 16.00’da Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası başta olmak üzere, Sakarya Ticaret Borsası, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası, Akyazı Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyelerinin iştiraki ile yapılacak toplantıda Sakarya iş dünyasının mesleki, sektörel ve ekonomik mevcut durumuna, sorunlarına yönelik değerlendirme yapılacak.

TOBB ve SATSO işbirliği ile şehrimize kazandırılacak TOBB Sakarya Kız Endüstri Teknik Meslek Lisesi’nin temel atma töreninden önce ,Sakarya’da faaliyet gösteren Oda ve borsa meclis üyeleri, TOBB Başkanı M. RifatHisarcıklıoğlu başkanlığında ilk defa bir araya gelecekler. Toplantıya katılımın yoğun olması bekleniyor.

 

 

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2015, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER