TSE Kalite Yönetim Sistemi Revizyonu Eğitim Verildi

Sakarya Üniversitesi’nde uygulanan TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sisteminin 2015 revizyonu ile ilgili olarak TSE tarafından Sakarya Üniversitesi’nde eğitim verildi.

TSE Kalite Yönetim Sistemi Revizyonu Eğitim Verildi
banner3

Sakarya Üniversitesi’nde 2000 yılından bu yana uygulanan TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sisteminin 2015 revizyonu ile ilgili olarak, TSE tarafından Sakarya Üniversitesi’nde eğitim verildi.

Katılımcılar iki gün (7-8 Mart 2017) süren eğitim boyunca TS EN ISO 9001:2015 revizyonu konusunda bilgilendirildi. Üniversitede uygulanan Kalite Yönetim Sisteminin yeni standartlara uygun olarak revize edilerek yönetilmesine yönelik çalışmalar yapıldı.

TS EN ISO 9001:2015 revizyonu kapsamında alınan eğitimin üniversitede uygulanan müşteri memnuniyeti ve önümüzdeki süreçlerde Sakarya Üniversitesi’nde uygulanması hedeflenen çevre yönetimi ve sosyal sorumluluk yönetim sistemlerinin entegrasyonu açısından sürdürülen çalışmalara katkı sağlaması bekleniyor.

TSE eğitmenlerinden Yılmaz Öztürk tarafından verilen eğitime, Sakarya Üniversitesi genel sekreteri, genel sekreter yardımcıları, genel sekreterliğe bağlı şube müdürlükleri süreçlerinden sorumlu yöneticiler katıldı.

Nisan ayına kadar devam edecek olan eğitim seferberliği süreci kapsamında, eğitim öğretim birimlerinin idari süreçlerinden sorumlu yöneticiler de eğitime katılacak.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2017, 13:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER