Serdivan Çocuk Akademisi Genç Akademililer İçin Hazır…

Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi bünyesinde farklı eğitim metodu ile güzel çalışmalara imza atan Serdivan Çocuk Akademisi'nin 2015 - 2016 yeni dönem kayıtları 14 Eylül'de başlıyor.

Serdivan Çocuk Akademisi Genç Akademililer İçin Hazır…
banner3

2014-2015 eğitim öğretim yılı içerisinde iki dönemde gerçekleştirdiği eğitimlerle öğrencilerden ve velilerinden büyük beğeni alan Çocuk Akademisi, bu dönem de yeni uygulamaları ve içerikleri ile kapılarını öğrencilere açıyor.
İlkokul Öğrencileri De Akademi’de
Konu ile ilgili Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada; 14 Eylül’de başlayacak Serdivan Çocuk Akademisi’nden bu dönem ilkokul öğrencilerinin de yararlanabileceği belirtildi. 
İlkokul birinci sınıfı bitiren ve henüz sekizinci sınıfa geçmemiş olan öğrencilerin de katılabileceği programlar renkli etkinliklerle minik akademililere farklı dünyaların kapılarını açacak.  
Serdivan Çocuk Akademisi'nin yeni döneminde öğrenciler; İngilizce, Görsel Sanatlar, Zekâ Oyunları ve Adab-ı Muaşeret başta olmak üzere birçok farklı kulüpten 2 veya 3’ünü tercih edebilecek. Akademide öğrencilerin okul derslerine de yardım edilecek.
14 Eylül 2015 tarihinde başlayacak kayıtlar için velilerin çocukları ile birlikte Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi'nde şahsen başvurmaları gerektiği ifade edilirken, kayıt için çocukların ve velilerin nüfus kağıtlarının yanı sıra öğrenciye ait bir adet fotoğrafın yeterli olduğu belirtildi. 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2015, 17:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER