banner28

Eğitim-Bir-Sen'den Ankara Çıkarması

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube yönetimi Ankara’da bir dizi ziyarette bulundu.

Eğitim-Bir-Sen'den Ankara Çıkarması
banner3

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube yönetim kurulu üyeleri bir süre önce sendika merkezlerini ziyaret eden Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik’e hayırlı olsun için  iadei ziyarette bulundu. 

                Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen , Sayın Bakanım geçen hafta bize gerçekleştirmiş olduğunuz ziyaretiniz bizi ziyadesi ile mutlu etmişti. Sizin  Sakarya ‘ya yaptığınız hizmetler takdire şayandır. Hiçbir şaibeye kire bulaşmamış siyasi kimliğiniz ile her kesimin ilgi ve saygısını kazanmış durumdasınız. İl  Başkanlığından Milletvekilliğine nasıl başarılı olduysanız bundan sonra da Bakan Yardımcılığı görevini başarı ile yürüteceğinize şüphemiz yoktur.  Ülkemiz ve Sakaryamız için hayırlı hizmetler üreteceğinizi biliyoruz. Bu yeni görevinizden duyduğumuz memnuniyeti bir kez daha belirterek çalışmalarınızda başarılar diliyoruz dedi.

                Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Sakarya Şubemizin çalışmalarını yakından takip ediyorum. Başarılı ve hayırlı işlere imza atıyorsunuz. Her gün artan üye sayınızla zaten bunu perçinliyorsunuz. Sakarya eğitiminde kaliteyi artırmak için ne zaman neye ihtiyacınız olursa sizlerin yanınızdayız ve desteklemeye hazırız diyerek  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve tüm il yönetimine teşekkür etti.

                Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ziyareti ardından Eğitim-Bir-Sen Genel Merkezine geçen  il yönetim kurulu üyeleri Genel Başkan Vekili Latif Selvi ve Genel Başkan  Yardımcıları Mithat Sevin, Şükrü Kolukısa, Hasan Yalçın Yayla, Atilla Olçum  ile tek tek görüşerek ziyaretlerde bulundular.

                Genel Merkez ziyaretinde sendikal çalışmaları hakkında bilgi veren Murat Mengen , Memur-Sen bir milyon üye hedefi doğrultusunda zirveden yeni ufuklara sloganıyla Sakarya’da 5 bin üye hedefine kararlı adımlarla yürüyoruz dedi.

                Öncü medeniyet güçlü sendika söylemine yakışır yeni bir mekana taşındıklarını belirten Mengen ,  çalışmalarımız inşallah bereketlenerek artacaktır dedi.

                Genel Başkan Yardımcıları Sakarya Şube Yönetimini birlik beraberlik içinde kolkola çalışmalarından dolayı tebrik etti.  Her zaman desteklerinin yanlarında olduğunu ifade ederek büyük Eğitim-Bir-sen Ailesi olarak birlikten güç doğar ilkesiyle örgütlü olarak çalışmalara devam edeceğiz dediler.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2015, 10:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER