banner28

Başkan Püsküllü'den Şampiyon Sporculara Altın Ödülü

Hendek Yenimahalle Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Voleybol Takımı sporcuları öğretmenleri ile birlikte Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyaret etti. Başkan Püsküllü şampiyon sporcuları altınla ödüllendirdi.

Başkan Püsküllü'den Şampiyon Sporculara Altın Ödülü
banner3

18 Kasım- 3 Aralık tarihleri arasında Sakarya Lütfi Yaman Spor Salonu’nda yapılan okullararası voleybol şampiyonasında, Sakarya İl birincisi olanYenimahalle Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kız Voleybol Takımı sporcuları Okul Müdürü Sevda Aslan, beden eğitimi öğretmenleri Kemal Ayyıldız ve Sevda İlhan ile birlikte Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyaret etti.

Yenimahalle Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sevda Aslan, Başkan Püsküllü’ye spora ve sporcuya vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederek, yakın zamanda yapılacak olan bölgesel şampiyonluktan sporcuların başarıyla döneceklerine inandıklarını söyledi.

Bölgesel şampiyonluk bekliyoruz

Başkan Püsküllü, sporcuları ve hocalarını tebrik ederek “ Sporcularımız Hendek’imizi ve okullarını, Sakarya’da en iyi şekilde temsil etmişlerdir. Güzel bir başarı elde ettikleri için kendilerini ve hocalarını kutluyorum. İlçemiz birçok spor dalında olduğu gibi voleybolda da iyi bir noktadadır. Bölgesel şampiyonada da sizlerden şampiyonluk bekliyoruz “ Dedi.

Başkan Püsküllü, sporcuları ve öğretmenlerini altınla ödüllendirdi.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2015, 15:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER