Başkan Özten’den Eğitim Yılı Mesajı

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı başlangıcı münasebetiyle açıklama yapan Söğütlü Belediye Başkanı Özten, “Türkiye, büyük hedeflerine eğitimdeki başarıyla ulaşacak. Eğitim alanında ülkemizde son dönemdeki gelişmeler hepimizi mutlu ediyor” dedi.

Başkan Özten’den Eğitim Yılı Mesajı
banner3

Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılının başlaması münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Özten, mesajında şu ifadelere yer verdi;

Cumhurbaşkanımızın ortaya koyduğu irade ile Türkiye, 2023, 2053 ve 2071 gibi hedefleri olan vizyon sahibi bir ülke haline geldi. Bu hedeflere ulaşacak olanlar ise bugünün gençleridir. Ülkemizin kalkınması, gelişmesi ve hedeflerine ulaşması için gençlerimizin eğitimi hepimiz için son derece önemli. Eğitim alanında ülkemizde son dönemdeki gelişmeler hepimizi mutlu ediyor. İnşallah ülkemizin geleceği olan çocuklarımız en iyi eğitimi alacaklar ve büyük hedeflerde başarıya ulaşacaklar. Bu duygu ve düşünceler ile 2019-2020 eğitim öğretim yılı başlangıcının başta öğretmen ve öğrencilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diliyorum.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2019, 12:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER