Arifiye HEM Hızlı Başladı

Arifiye Halk Eğitimi Merkezi 1 Eylül 2015 tarihi itibariyle yoğun talep gören Üniversiteye Hazırlık kursları ,KPSS-Lisans ve Önlisans kursları ile Eğitim ve Öğretime başladı.

Arifiye HEM Hızlı Başladı
banner3

Arifiye Belediyesinin Destekleriyle hizmete açmış olduğu 200 metrakere uygulama alanı olan Aşçılık – Pastacılık uygulama projesi ve  300 metrakere alanı olan Kalaycı-Cumhuriyet Mahallesi kurs merkezi projesi de bitmiş olup  Öğrenci başvurularına açılmıştır.Arifiye ilçesi dahilinde hizmete açık olan 24 kurs yeri ile birlikte toplamda 41 çeşit kurs ile 2015-16 yılında Yaygın Eğitim faaliyetleri yürütülecektir. .Dershanelerin kapanması ile birlikte Sınavlara Destek Kurslarında YGS- LYS – KPSS LİSANS – KPSS ÖNLİSANS ,ALES,YDS,AÇIK ORTAOKUL VE AÇIK LİSE ‘ ye yönelik kurslar yoğun talep görmektedirler.

Bunun yanında spor kurslarından;Kort Tenisi, Yüzme, Karete, Judo, Voleybol, Karete, Badminton, Step-Aerobik,Plates,Kıckboks,Wushu,Atletizm kursları da 14 Eylül itibariyle başlayacaklardır.Müzik kursları ,Sosyal – Kültürel Kurslar ,İş Makineleri Operatörlüğü Kursları,Organize Sanayiiye Yönelik Kurslar ,Okuma Yazma Kursları,Aşçılık ve Pastacılık Kursları 9 farklı Dil Eğitimi Kursları ,El Sanatları,Giyim,Stilistlik-Modelistlik ve Dikiş-Nakış Kursları ,Halk Oyunları Kursları,Bilgisayar Destekli Muhasebe ,Çizim,Grafik ve Tasarım Kursları ,2015-2016 Eğitim – Öğretim yılında da en çok talep gören kursların başında gelmektedir.Geçen yıl toplamda 412 adet kurs ve 8.905 öğrenciye hizmet veren Arifiye Halk Eğitimi Merkezi‘nin bu seneki hedefi : 500 adet   kurs ve 10 bin kursiyere ulaşmaktır.

Kurumumuzda açık veya açılacak olan kursları online incelemek ve kayıt için www.arifiyehem.meb.k12.tr  Web-adresine girebilirsiniz.Ayrıca Facebook ve sosyal medya adreslerinden de detaylı bilgi alabilir  ve  sorularınızı sorabilirsiniz.

2015-2016 Eğitim –Öğretim yılında modern sınıflar ve uzman eğitim kadrosuyla Arifiye Halk Eğitimi Merkezine tüm halkımızı bekliyoruz.

Kaynak : Arifiyemedya.Com

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2015, 18:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER