Tırın Altına Girdi

Akyazı İlçesinde sürücülerin dikkatsizleri sonucu meydana gelen trafik kazası az kalsın faciayla sonuçlanıyordu. Kazada hafif ticari araç tırın dorsesinin altına girdiği görüntüler güvenlik kameralarına yansıdı.

Tırın Altına Girdi
banner3

Kaza, dün Akyazı ilçesi Yahyalı Caddesi'nde saat 16.02'de meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, plakası ve sürücüsünün ismi henüz öğrenilemeyen hafif ticari araç, cadde üzerinde seyir halinde olan 34 BHK 062 plakalı tırın dorse kısmına yan taraftan çarptı. Bir anlık dikkatsizlik sonucu meydana gelen trafik kazasında hafif ticari araç, tırın dorsesiyle birlikte sürüklendi. Şans eseri yaralananın olmadığı kaza anı bölgede bulunan bir işyerinin güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi.
Görüntülerde; kavşakta cadde üzerinde geçiş yapmakta olan tırın dorsesinin altına, hafif ticari aracın çarptığı ve çarpışmanın etkisiyle aracın sürüklendiği anlar yer alıyor. Meydana gelen kaza sonrası ise çevredeki diğer sürücü ve iş yerindeki vatandaşların kazazedelerin yardımına koştuğu anlar kaydedildi. Öte yandan, aynı kavşakta birçok kazanın meydana geldiği belirten çevredeki vatandaşlar yetkililerden gerekli önlemlerin alınmasını istedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2020, 16:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER