Fazla İlaç İçince Zehirlendi

Doğumevi’nde sekreter oalrak çalışan A.D isimli kadının ilaç içerek intihara kalkıştığı iddia edilmişti. Genç kadının fazla ilaç içmesi sonrasında ilaç zehirlenmesi yaşadığı öğrenildi.

Fazla İlaç İçince Zehirlendi
banner3

Edinilen bilgilere göre Adapazarı ilçesi Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Haslıkları Hastanesi’nin acil bölümünde saat 13.30 sıralarında meydana gelen olayda hastanede sekreter olarak çalışan 2 çocuk annesi A.D., migreni tutunca birden fazla ilaç aldı. Arkadaşları tarafından baygın olarak bulunan A.D’nin midesi yıkandıktan sonra taburcu edildiği öğrenildi.

Migren ağrısı çektiği esnada birden fazla ilaç içen genç kadının ilaç zehirlemesi yaşadığı ve kendinden geçtiği, arkadaşları tarafından baygın bulunması nedeniyle intihar olarak değerlendirilmişti. Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne nakledilen genç kadının midesi yıkandıktan sonra verdiği ilk bilgide migreni tuttuğu için birden fazla ilaç içtiğini söylemesiyle olayın intihar değil ilaç zehirlenmesi olduğu anlaşıldı.

Polis ekiplerinin genç kadınla ilgili ilk bilgilerin intihar olarak paylaşılması nedeniyle ifade almaya gitmesiyle gerçek ortaya çıktı. A.D.’nin birden fazla ilaç aldığını söylemesiyle olay tutanaklara intihar değil ilaç zehirlenmesi olarak geçti.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2020, 18:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER