• Reklam
  • Reklam
Yılın Son Etkinliklerine Davetlisiniz

Yılın Son Etkinliklerine Davetlisiniz

Büyükşehir Kültür Sanat Etkinlikleri 29 Aralık Perşembe günü panel ve özel sinema gösterimi programları ile sona erecek. Yapılan açıklamada, “Etkinliklere tüm kültür sanat dostları davetlidir” denildi.

28 Aralık 2016 - 12:45
Reklam

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri 29 Aralık Perşembe günü iki program ile sona erecek. Günün ilk etkinliğinde ‘İmam Matüridi ve Matüridiliğin Oluşum Süreci’ konulu panel gerçekleştirilecek. Etkinliğe Prof. Dr. Sönmez Kutlu, Prof. Dr. Yusuf Şevki Yavuz, Prof. Dr. Şükrü Özen, Prof. Dr. Talip Özdeş ve Prof. Dr. Hacı Mehmet Günay konuşmacı olarak katılacak. Adapazarı Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlik saat 19.00’da başlayacak.

 

Ödüllü film OSM’de

Günün diğer etkinliği ise dünya sinemasından seçme film gösterimi olacak. Ofis Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan programda yönetmenliğini Stephen Frears’ın üstlendiği ‘Umudun Peşinde’ filmi yılın son gösteriminde Sakaryalı sinemaseverlerin beğenisine sunulacak. Saat 20.00’da gerçekleştirilecek ücretsiz film gösterimi için rezervasyonlar kultur.sanat@sakarya.bel.tr adresinden yapılabilecek.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karapürçek'te Altyapının Hemen Ardından Asfalt
Karapürçek'te Altyapının Hemen Ardından Asfalt
SATSO KOROSU 10'NCU YILINDA ELİF GÜLEŞÇİ İLE SAHNE ALACAK
SATSO KOROSU 10'NCU YILINDA ELİF GÜLEŞÇİ İLE SAHNE ALACAK