Zafer Büyü Yeniden RATEM Yönetim Kuruluna Seçildi

İstanbul'da gerçekleştirilen RATEM IX. Olağan Genel Kurulu'nda Doğu Marmara bölgesi Radyo ve Televizyon yayıncılarını temsil eden Zafer Büyü, 2 yıllığına yeniden yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

Zafer Büyü Yeniden RATEM Yönetim Kuruluna Seçildi
banner3
RATEM IX. Olağan Genel Kurulu 14 Nisan 2019 Pazar günü İstanbul'da bir otelde gerçekleştirildi. Divan Başkanlığını Dr. İbrahim Uslu’nun yaptığı genel kurulda, RATEM Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Gürsoy yeniden güven tazeledi. Üyelerin yoğun ilgi gösterdiği Olağan Genel Kurulu’nda sektörün sorunları masaya yatırıldı ve önümüzdeki süreçle ilgili hedefler paylaşıldı.
İstanbul'da gerçekleştirilen RATEM (Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği) Genel Kurulu'nda Sakarya, Kocaeli, Düzce, Bolu  Radyo ve Televizyon yayıncılarını ve Sakarya Mega Yayıncılık kurumunu temsil eden Zafer Büyü, yeniden yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Büyü, bu görevi 2 yıl daha yürütecek.
Göreve seçilmesinin ardından kendisini destekleyenlere teşekkür mesajı yayınlayan Büyü, "İstanbul'da gerçekleştirilen RATEM (Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği) Genel Kurulu'nda Sakarya, Kocaeli, Düzce, Bolu  Radyo ve Televizyon yayıncılarını ve Sakarya Mega Yayıncılık kurumunu temsilen 2 yıllığına yeniden yönetim kurulu üyeliğine seçildim. Güven ve desteklerinden dolayı tüm Radyo ve Televizyon yayıncısı arkadaşlara teşekkür ediyorum." ifadelerine yer verdi.

Yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:
Başkan
Yusuf Gürsoy
Yönetim Kurulu Üyeleri
Ahmet Akçakaya
Hasan Kırağı
Banu Genç
Murat Karaman
Necmi Aydın
Mehmet Aydın Şerbetçioğlu
Zafer Beyaz
Ahmet Atılmış
Bülent Özgür
Zafer Büyü
Yavuz Erdem
Sadettin Arslan
İlhan Yalçın
İdris Taş
Zehra Efsun Tekyeten
Mustafa Öztürk İşler
Ömer Faruk Hamurcu
Hüseyin Sümer
Adnan Onay
İbrahim Törer
İbrahim Toru
İsmail Adıyaman

    

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 14:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER