banner28

Zabıta Ekipleri Çalışma Başlattı

Sakarya genelinde uygulamada olan Yol Kenarı Parklanma Uygulaması kapsamında tabure, duba ve reklam panosu gibi çeşitli malzemeler koyarak park alanlarını engelleyen kişiler hakkında Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri çalışma başlattı. Konuyla ilgili olarak konuşan Daire Başkanı Semih Bayraktar kamusal alanlara konulan tabure, duba ve reklam panoları için esnaflardan duyarlılık beklendiğini belirtti.

Zabıta Ekipleri Çalışma Başlattı
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, yol kenarı parklanma alanlarını işgal edenlerle ilgili olarak çalışma başlattı.Denetimlerini sürdüren Zabıta Ekipleri yol kenarlarına konulan tabure, duba ve reklam panolarıyla ilgili olarak denetimler yaptı. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Zabıta Dairesi Başkanı Semih Bayraktar, “Kamuya ait alanlarda bulunan malzemeler zabıta ekiplerimiz aracılığıyla toplandı. Bu konuda gerekli uyarılarımızı da yapıyoruz. Denetimlerimiz tüm hızıyla sürecek” dedi.

 

ŞEHRE SAHİP ÇIKMAK HEPİMİZİN GÖREVİ

Konuyla ilgili olarak konuşan ve Esnaflardan duyarlılık ile hassasiyet beklediklerini belirten Bayraktar, “Tabure, duba ve reklam panoları gibi malzemelerin konulduğu alanlar kamuya ait alanlardır. Bu şehirde hep beraber yaşıyoruz. Şehrimize sahip çıkmak hepimizin görevi. Konulan malzemeler vatandaşlarımızın hareket alanlarını kısıtlıyor. Parklanmanın serbest olduğu bazı bölgelerde ise araç sahipleri araçlarını park edemiyor. Bu noktada bizlerde denetimlerimizi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

[ilgili-haber=32177]

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2017, 12:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER