Yüzçeler Gençlik Kolları Genel Başkanı Oldu!

Büro Memur Sen Sakarya Şube Başkanı Yunus Emre Yüzçeler, Genel Merkez tarafından Gençlik Kolları Başkanlığı’na getirildi.

Yüzçeler Gençlik Kolları Genel Başkanı Oldu!
banner3
Büro Memur Sen Genel Merkezi tarafından, gençlerin sendikalarda daha aktif rol oynaması için Gençlik Kolları Komisyonu kuruldu. Gençlik Kollarının kurucu başkanı olarak ise Sakarya Şube Başkanı Yunus Emre Yüzçeler atandı.
Konuyla ilgili konuşan Büro Memur Sen Genel Başkanı Metin Yılancı, “Ülkemizin genç ve üretken sendikacılarını Gençlik Kolları adı altında bir araya getirmeyi düşünüyoruz. Biliyoruz ki gençlerin yeni fikirleri ve üretkenliği sendikamızın daha etkin olmasını sağlayacak ve sendikal çalışmalarımızda bize büyük destek verecektir.” dedi.
 
Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Yüzçeler ise: “Büro Memur-sen Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Metin Yılancı ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin bana vermiş olduğu görevden dolayı çok teşekkür ederim. Bu değerli ve meşakkatli yolda üzerime düşen her görevi ve her sorumluluğu layıkıyla yerine getirmeye çalışacağım. Sendikacılık üzerine gençlik faaliyeti yürütmemiz, hem sendikamız için hem de ülkemizin gençleri için büyük bir fırsat.” diyerek, gençliğin ve sendikacılığın birbirine endeksli olması gerektiğini söyledi.
Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 09:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER