banner28

Yükselişimiz Daha Yeni Başladı

Süper Lig’e yükselen Büyükşehir Basketbol Takımı’nı Acıbadem Üniversitesi mücadelesinin ardından ziyaret eden Başkan Toçoğlu, “Sporda en güzel günlerimizi yaşıyoruz. Beklediğimiz, hakettiğimiz başarılara bu yıl ulaştık. Ama yükselişimiz daha yeni başladı. İnşallah yeni liglerde yeni başarılar kazanarak daha iyi noktalara ulaşacağız” dedi.

Yükselişimiz Daha Yeni Başladı
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Basketbol Süper Ligi’ne yükselmeyi garantileyen Büyükşehir Belediyespor kafilesiyle bir araya geldi. Acıbadem Üniversitesi mücadelesinin ardından Süper Lig’e yükselişini kutlayan kafileyi ziyaret eden Başkan Toçoğlu, tüm oyuncuları ve yönetim kurulu üyelerini tek tek tebrik etti. Başkan Toçoğlu, yeni sezonda yeni hedeflere odaklanacaklarını söyledi.

 

Daha iyi noktalara geleceğiz

Şehir olarak sporda yaşanan başarıları özlediklerini aktaran Başkan Toçoğlu, “Sakaryaspor’un ardından basketbol takımımızda şehrimizin yüzünü güldürdü. Gerçekten sporda en güzel günlerimizi yaşıyoruz. Beklediğimiz, hakettiğimiz başarılara bu yıl ulaştık. Ama yükselişimiz daha yeni başladı. İnşallah yeni liglerde yeni başarılar kazanarak daha iyi noktalara ulaşacağız” diye konuştu.

 

Hedef kalıcı olmak

Başkan Zeki Toçoğlu, “3 yıldır Basketbol Süper Ligi’ne yükselmek için ciddi bir efor sarfettik. Hamdolsun bu yıl Süper Lig’deyiz. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımız büyük emekler verdiler. Teknik ekibimiz ve oyuncularımız da sahada müthiş bir mücadele örneği ortaya koydular. Emeği geçen herkesi kutluyorum. Ancak şunu da ifade etmeliyim; asıl süreç şimdi başlıyor. Basketbol Süper Ligi’nde kalıcı olmak, yeni başarılara hep birlikte imza atmak için çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2017, 14:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER