banner28

'Yolumuza Aynı Kararlılıkla Devam Edeceğiz'

Başkan Zeki Toçoğlu, Eski Reji Sokağı’nda AK Parti Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışına katıldı. Toçoğlu, “Son 16 yılda büyük bir gelişim ivmesi yakaladık. İnşallah yeni dönemde de aynı kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. 24 Haziran seçimlerinde güçlü Meclis, güçlü hükümet ve güçlü Türkiye için Sakarya’dan Ankara’ya güçlü bir destek sunacağız” dedi.

'Yolumuza Aynı Kararlılıkla Devam Edeceğiz'
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışına katıldı. Eski Reji Sokağı’nda bulunan irtibat bürosunun açılışında Başkan Toçoğlu’nun yanı sıra AK Parti Milletvekili Adayları Çiğdem Erdoğan Atabek, Ali İnci, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Metin Kurtuluş, AK Parti Adapazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

16 yılda gelişim ivmesi

Programın ardından değerlendirmelerde bulunan Başkan Zeki Toçoğlu, “Hamdolsun son 16 yılda büyük bir gelişim ivmesi yakaladık. İnşallah yeni dönemde de aynı kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. 24 Haziran seçimlerinde güçlü Meclis, güçlü hükümet ve güçlü Türkiye için Sakarya’dan Ankara’ya güçlü bir destek sunacağız. Bu vesileyle seçim irtibat büromuzun hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2018, 13:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER