banner28

YİNE KONSER VERDİLER!

Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odasının verdiği konser yine tepki çekti.

YİNE KONSER VERDİLER!
banner3

Daha önce de Sakaryalı şehidin henüz haftası dolmamışken Faslı Bahar adı ile konser veren Sakarya Ticaret ve Sanayi odası bu kez de Ülkenin içinde bulunan durum adeta göz ardı edilerek konser vermesi tepki oluşturdu.

 

Sakarya Halk Gazetesi Satso’nun verdiği konsere AYIP OLUYOR AMA manşeti ile tepki gösterirken haber de

“İstanbul ve Kayseri'de patlayan bombalar, Fırat Kalkanı Operasyonu'nda verdiğimiz Şehitler bile SATSO'nın 'Kış Konseri' vermesine engel olamadı. Hicaz Peşveri ile başladıkları konser Kürdilihicazkar son buldu.” İfadeleri dikkat çekti.

İŞTE O HABER;

 

VATAN EVLATLARI

İstanbul Dolmabahçe iki bomba patladı. Şehitlerimiz için yas tutarken bu kez Kayseri'de askerlerimiz yine bombalı saldırı da Şehit düştü. Bu iki acıyla kıvranırken bir acı haber de Fırat kalkanı Operasyonu'ndan geldi. Yine Şehitler verdik, yine 'Vatan sağ olsun' dedi. Bütün bu kahpelikler karşısında Türk Milleti Şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif okuttu, halende okuyor.

[ilgili-haber=21842] 

 

İKİ SATIR KINAMA

Şehitlerimiz için Mevlitler okutulurken, ülkenin her yerinde 'Teröre lanet, kardeşliğe evet' yürüyüşleri yapıldı, halende yapılıyor. Türkiye'deki Sivil Toplum Kuruluşları tarafından organize edilen Mevlit ve teröre lanet yürüyüşleri sürerken, Sakarya'ya bakıyoruz. Sivil Toplum Kuruluşları'ndan 'Tık' yok. Alayı iki satır kınama yazısını basına göndermekten başka sus-pus otuyor.

 

CUMHURBAŞKANI

Geçen günde manşetten "Sivil Toplum Kuruluşları neden dosta güven, düşmana korku için bir yürüyüş düzenlemez! Neden birlik ve beraberlik içinde Türk Bayrakları ile terör ve destekçilerini kınamaz! Neden Cumhurbaşkanımızın gösterdiği gayrete destek olmaz! Neden Demokrasi Meydanı'nda buluşup 'Ne Mutlu Türk'üm Diyene' diye haykırmaz" diye haber yaptık.

 

BU ORTAMDA KONSER

Biz, "Sivil Toplum Kuruluşları belki kendine çeki düzen verir, hiç değilse Şehitlerimiz için bir Mevlit okutur" diye beklerken birde ne görelim. Sakarya'nın en büyük ve güçlü Sivil toplum Kuruluşları'nın başını çeken SATSO 'Kış Konseri' verdi. Şehitler için bırakın 'Teröre lanet, kardeşliğe evet' yürüyüşünü, bir Mevlid-i Şerif bile okutmayan SATSO'ya bu yaptığı hiç ama hiç yakışmadı.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2016, 16:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER