banner28

Yılın İlk Gününde Maceraya Davetlisiniz

Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı yeni yılın ilk gününde Sakaryalıları maceraya ve eğlenceye davet ediyor. Kıroğlu, “Macera Parkımızın heyecan dolu parkurunda keyif dolu bir gün geçirmek isteyen tüm hemşehrilerimiz kurumsal internet sayfamız üzerinden rezervasyon yaptırarak maceraya ortak olabilir” dedi.

Yılın İlk Gününde Maceraya Davetlisiniz
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı 2019’un ilk gününde misafirlerini ağırlayacak. Yeni yılın ilk gününde aileleri ve sevdikleriyle güzel vakit geçirmek isteyen vatandaşları Macera Park’a davet eden Aile ve Çocuk Şube Müdürü Murat Kıroğlu, heyecanın adresinin yeni yılda da çalışmarına tüm hızıyla devam edeceğini vurguladı.

 

Keyif dolu vakitler

2018 yılı içerisinde binlerce katılımcıya ev sahipliği yaptıklarını ifade eden Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, yılın ilk günü itibariyle de kapılarının misafirlere açık olduğunu belirtti. Kıroğlu, “Macera Parkımızın heyecan dolu parkurunda keyif dolu bir gün geçirmek isteyen tüm hemşehrilerimiz kurumsal internet sayfamız üzerinden rezervasyon yaptırarak maceraya ortak olabilir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2018, 14:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER