Yeşilay Şube Ziyaretlerine Devam Ediyor

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Merkez’i tarafından oluşturulan Teşkilatlanma Komisyonu’nda 3. Bölge Koordinatörlüğü ve Yeşilay Vakfı Mütevelli Heyeti üyeliği görevini yürüten Yeşilay Sakarya Şubesi Başkanı Sn. Fatih KICIR, bölgesinde gerçekleşen toplantılara katılarak, şubelere ziyaretlerini sürdürüyor.

Yeşilay Şube Ziyaretlerine Devam Ediyor
banner3

Yeşilay 3. Bölge Koordinatörü Fatih Kıcır; “ Kısa süre önce Sakarya’da düzenlenen Sn. Valimizin, Kaymakam ve muhtarlarımızın katıldığı uyuşturucuyla mücadele programında Yeşilay Sakarya Şubesi Başkanı olarak Yeşilay’ı ve bu alanda yaptığımız çalışmaları anlattık. Her ilde gerçekleşen bu toplantılardan bir diğeri Bilecik’te düzenlendi ve 3. Bölge Koordinatörü vasfıyla Bilecik Valiliği tarafından düzenlenen Muhtarlar Toplantısı’na katıldık.” şeklinde toplantıya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bilecik toplantısı sonrasında Kütahya’ya geçerek Yeşilay Kütahya Şubesi’nde incelemelerde bulunan Kıcır, alkol ve madde bağımlılığı olan bireylerin telefondan (444-79-75) veya giderek ücretsiz psikolojik rehabilitasyon hizmeti alabileceği YEDAM (Yeşilay Danışmanlık Merkezi) kurulum çalışmaları hakkında bilgiler aldı. YEDAM’ı bölgedeki tüm illere kazandırmak için çalışmalarına devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2019, 15:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER