Yeşilay Çalışmalarına Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Merkez’i tarafından Pazar günü yapılan Teşkilatlanma Komisyonu toplantısına 3. Bölge Koordinatörü olarak katılan Başkan Kıcır, Sakarya olmak üzere 11 şubenin ilerleme kaydettiğini aktardı.

Yeşilay Çalışmalarına Tüm Hızıyla Devam Ediyor
banner3

3. Bölge Koordinatörü ve Yeşilay Sakarya Şubesi Başkanı Fatih Kıcır; “Sorumlu olduğumuz şubelerin görevlere, yönetmeliklere ve Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Merkezi’nin faaliyet ve planlarına zamanında, etkin ve verimli biçimde yürütülebilmesi ve geliştirilmesine destek veriyoruz” şeklinde konuşarak ziyaretleri değerlendirdi.

Ziyaret kapsamında 3. Bölge’deki Kocaeli’ne bağlı Yeşilay Gebze Şubesi, Yeşilay Yalova Şubesi ve Yeşilay Bursa Şubesi’ne bir dizi ziyaret gerçekleştiren Kıcır, şehirde bulunan ve yakın zamanda Sakarya’da da açılacak YEDAM’ın çalışmaları, merkeze danışanlar hakkında bilgiler aldı.

Ayrıca Başkan Kıcır aynı gün Sepetçiler Kasrı’nda düzenlenen Yeşilay Vakfı Mütevelli Heyeti 3. Olağan Toplantısı’na katıldı. Görev dağılımı yapılan toplantıda, Yeşilay Sakarya Şubesi Başkanı ve 3. Bölge Koordinatörü Fatih Kıcır, Denetleme Kurulu Asil üyeliğine getirildi.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 13:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER