banner28

Yeni Mahalle Boğaziçi Caddesi Genişletiliyor

Sapanca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Yol İşleri Şefliği ekipleri, son günlerde havaların güzel geçmesini değerlendirerek, Yeni Mahalle Boğaziçi Caddesi’ni genişletme çalışmalarını sürdürüyor. Yan yana iki aracın darlığı nedeniyle rahat seyredemediği caddenin mevcutta 5 metre olan genişliği 10 metreye çıkarılıyor.

Yeni Mahalle Boğaziçi Caddesi Genişletiliyor
banner3

Caddenin 500 metrelik uzunluğu boyunca genişletilmesi için, cadde üzerinde bulunan vatandaşların yaptıkları yol terkleriyle belediyeye yardımcı olduklarını belirten Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, genelde mahalle halkının, özelde Boğaziçi Caddesi sakinlerinin yapıcı bir tutum içinde olmaları nedeniyle kendilerine teşekkür etti.

Genişletilen Boğaziçi Caddesi’nde diğer altyapı hizmetlerinin de hemen caddeye sunulacağını ve caddede asfaltlama öncesi tüm çalışmaları hemen tamamlayacaklarını sözlerine ekleyen Başkan Yılmazer, güzel havaları hizmet ivmelerini yükselterek değerlendirdiklerini ve planlamalarında hizmet vermeyi düşündükleri diğer cadde ve sokaklar için de fırsat bulacaklarını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2015, 08:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER