banner28

Yeni Bulvarın Adını Birlikte Belirliyoruz

Serdivan’da inşa edilen yeni bulvara ismini verecek anket çalışması 30 Kasım Pazartesi günü, saat 17.00’da sona erecek. Büyükşehir’den yapılan açıklamada, tüm vatandaşların kurumsal internet sayfasında (www.sakarya.bel.tr) devam eden ankete katılabileceği ifade edildi.

Yeni Bulvarın Adını Birlikte Belirliyoruz
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun sosyal medya hesabından duyurduğu anket çalışması 30 Kasım Pazartesi günü sona eriyor. Serdivan’da inşa edilen yeni bulvar projesine adını verecek anket ile ilgili olarak isim önerileri alınmış, analizler yapılmış ve alternatifler belirlenmişti. Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, saat 17.00’da sona erecek ankete tüm vatandaşlar destek olmaya davet edildi.

 

Katılımcı Belediyecilik

Başkan Toçoğlu’nun çağrısı ile başlatılan ankette şu isimler yer alıyor: Medeniyet, Millet, Aliya İzzetbegoviç, Kampüs, Necip Fazıl, Kültür, Akademi, Gazze, Kardeşlik ve diğer seçeneği. 9 isim dışındaki ‘diğer’ seçeneği ile ankette yer almayan isimler önerilebiliyor. Büyükşehir Belediyesi, başlatılan anket çalışması ile katılımcı belediyecilikte örnek bir uygulamayı daha hayata geçirmeyi hedefliyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2015, 09:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER