Yedirenk, Kültür Müdürlüğünde

Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği ve Yedirenk Dünya Öğrenci Topluluğu yöneticileri İl Kültür Müdürlüğünü ziyaret etti.

Yedirenk, Kültür Müdürlüğünde
banner3

Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Mehmet Ali Akpınar ;  Sakarya İl Kültür Turizm Müdürlüğümüze kurumsal bir ziyaret gerçekleştirdik.   Sakarya Üniversitesinde okuyan uluslar arası öğrenci kardeşlerimize yönelik yapmış olduğumuz çalışmalar hakkında bilgi verdik. Ayrıca misaifr öğrencilerimizin Sakarya ilimizi daha yakından tanımları ve farklı kültürlerin birbirlerinden etkileşip kaynaşması ve pozitif kültürün Sakarya halkına ve Uluslar arası öğrencilere yansımasını gündeme alarak hoş bir mütalaada bulunduk dedi.

Sakarya İl Kültür ve Turizm Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Yorulmaz,  Kültür Müdürlüğü çalışmaları hakkında bilgi vererek uluslar arası öğrenciler ile ilgili birlikte çalışmalar yapabileceklerini söyledi. Z Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yorulmaz misafirlerine teşekkür etti.

Sakarya İl Kültür ve Turizm Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Yorulmaz ‘ı ziyarette Mehmet Ali Akpınar’ın yanı sıra İl Kültür Turizm Müdür Yardımcısı Gündüz Doğan Öztürk,  Yedirenk Dünya Öğrenci Topluluğu Akademik Başkanı Yr.Doç.Dr.Yaşar Kahraman ve  Yedirenk Dünya Öğrenci Topluluğu Başkanı Mariglen Shehi de hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2016, 08:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER