banner28

'Yatırım Fırsatlarını Üyelerimize Aktarıyoruz'

Tüm Sanayici ve işadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetim kurulu Hendek ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulundu. 

'Yatırım Fırsatlarını Üyelerimize Aktarıyoruz'
banner3
TÜMSİAD Sakarya şube Başkanı Ahmet Ölmez, başkan vekili Nihat Baltaoğlu, başkan yardımcısı Serkan Kayınoğlu, İsa Aydoğan, Naim Yener, Zekeriya Derman, yönetim kurulu üyeleri Ali Çilingir, Nevzat Yetişircan, Yunus Zor, Yusuf Çokal, Ömer Çelik, Şakir Ahmet Terzioğlu, Recep Sandıkçı, Medet Muti,  üyeler, Sinan Güneş, Orhan Tay, Cihan Okur ve Hendek ilçe temsilcileri Cemil Alkan ve Hüseyin Temizkan sırasıyla Oğuz Gıda A.Ş. genel müdürü Hulisi Oğuz, Güvence Çelik genel müdürü Cemal Çetinkala, Hendek kaymakamı Orhan Burhan ve Belediye başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyaret etti. 

Kaymakam Burhan’a ziyaret: 
TÜMSİAD, Hendek programı kapsamında Kaymakamlığa ziyarette bulundu.  
Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hendek Kaymakamı Orhan Burhan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Başkan Ahmet Ölmez TÜMSİAD’ın faaliyetleri hakkında kaymakam Burhan’a bilgiler verdi.      
Hendek Kaymakamı Orhan Burhan ise “TÜMSİAD Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu üyelerinin bizlere yaptığı ziyaretten ziyadesi ile memnun olduk. Kendilerine teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

Başkan Püsküllüye ziyaret: 
TÜMSİAD Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü ziyaret etti. 
Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği ( TÜMSİAD ) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü makamında ziyarette bulundu. 
TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Başkan Püsküllü’ye çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ölmez, yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilçe ziyaretleri yapıp, üyelere ilçeleri tanıtıp, yeni yatırımlar ile ilgili incelemelerde bulunduklarını, gittikleri ilçelerde de yönetim kurulu toplantısı yaptıklarını söyledi.

Hendek’te işsizlik yok;
Ziyaretten memnuniyetini dile getiren Başkan Püsküllü, ilçedeki ekonomiye değinerek  “ İlçemizde Organize Sanayi bölgemiz bulunmaktadır. Burada birçok fabrikamız faaliyet göstermektedir. Organize Sanayi bölgesinde bacalı sanayiye müsaade etmiyoruz. İlçemizde fabrikaların faaliyete geçmesinden sonra işsizlik kalmamıştır. Belediyemiz bünyesinde kurulan BEL-İŞ Meslek Edindirme Merkezimiz de işçi ile işveren arasında köprü vazifesi yaparak, birçok insanımızı iş ve meslek sahibi yapmıştır. İlçemizde yatırım yapmak isteyen yatırımcılara kapımız açıktır “ Diyerek, yaptıkları çalışmalar ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

Başkan Püsküllü, TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve Yönetim Kurulu Üyelerine, ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Ölmez;   “Yatırım fırsatlarını üyelerimize aktarıyoruz”
TÜMSİAD heyeti yönetim kurulu toplantısını ise Ak Parti 25.dönem Sakarya  milletvekili Ali İnci’nin katılımıyla Hendek Gençlik Merkezindeki Atlantis Cafe de gerçekleştirdi. 

TÜMSİAD  Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez yaptığı değerlendirmede ‘’Yeni yönetim ile birlikte tüm ilçeleri ziyaret ediyoruz ve incelemelerde bulunuyoruz.  Karasu’dan başladık Geyve ve Hendek’le devam ediyoruz. Hem üyelerimizi ilçelere tanıtıyoruz, hem de ilçelerdeki işadamlarımızla tanıştırıyoruz. Hendek’te neler yapabileceğimizi ve yatırım fırsatlarını üyelerimize aktarıyoruz. Yapmış olduğumuz bu toplantılarla, ilçelerimizde yeni iş alanları ve istihdamın oluşturulması noktasında önem ifade ediyor. Yeni  yatırımlar ve iş imkanlarını ilimiz ekonomisinin kalkınmasında çok önemli bir adım olarak değerlendiriyoruz.” şeklinde konuştu.

AK Parti 25. dönem Sakarya milletvekili Ali İnci ise 16 Nisan’da yapılacak Referandumla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Siyaset ve iş dünyası ile ilgili bilgi ve tecrübelerini TÜMSİAD yönetimiyle paylaşan inci, Hendek’te yapılan yönetim kurulu toplantısı davetinden ötürü TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetimine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2017, 13:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER