Vatanın Asıl Sahipleri Şehit ve Gazilerdir

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubesi, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü ziyaret etti.

Vatanın Asıl Sahipleri Şehit ve Gazilerdir
banner3

Belediye Başkanı Öztürk’ün makamında gerçekleşen ziyarete Şehit Aileleri ve Malul Gaziler Derneği Sakarya Şubesi adına Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Çakır ve Başkan Yardımcısı Hayrettin Kaplan katıldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şehit ve gazilerin vatanın asıl sahipleri olduğunu belirten Başkan Öztürk “Bu vatan için gözünü kırpmadan şehadet şerbetini içen şehitlerimiz ve o şerbeti içmek için gözünü kırpmadan atılan gazilerimizin rütbesi şüphesiz hepimizden üstündür. Şehit yakınları bu vatana canlarını teslim eden kimselerdir. Bizler vatanın asıl sahipleri olan şehit yakını ve gazilerimize her daim sahip çıkmalıyız. Bu vesile ile ziyaretimize gelen Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubesi Başkanı Bülent Çakır ve Yardımcısı Hayrettin Karaman’a teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Şehit Aileleri ve Malul Gaziler Derneği Sakarya Şube Başkanı Bülen Çakır da Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk’e desteklerinden ötürü teşekkür ederek çalışmalarında belediye ile ortak hareket edeceklerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2015, 11:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER