banner28

Vali Subor Boru Fabrikasının Standını Ziyaret Etti

Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay ve Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş , İlçe Belediye Başkanları, Belediye Meclis üyeleri Sakarya iş fuarında Subor Boru Fabrikasının standını ziyaret ettiler.

Vali Subor Boru Fabrikasının Standını Ziyaret Etti
banner3

Bu yıl 2. gerçekleştirilen Uluslararası nitelikteki  Sakarya Demokrasi meydanında iş fuarının ilk günü ziyaretçi akını oldu. Fuar merkezinde 2’inci salonda bulunan SUBOR  standı da ilgi gören stantlar arasında bulunuyor.

 

Ziyarette açıklama yapan Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay: "Dünya çapında uluslararası alanda işler yapan, yabancı ülkelerde de şirketleri bulunan  Yapı merkezı SUBOR Boru fabrikasını kutlarım. Yakın bir zaman içerisinde Çanakkale boğazına yapılacak olan köprünün yüklenici firma olması nedeni ile bu başarılarından ötürü gerek  Sakaryamızı gerekse Ülkemizi temsil etmelerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.

Daha önce ülke genelinde büyük yatırımlardan kendine söz ettiren Subor; Sakarya Demokrasi meydanında iş arayan vatandaşlara iş imkanı da sunuyor. 

Çeşitli alanlarda iş imkanı veren Subor niteklikli eleman ve iş gücü ile daha güzel yarınlar için çalışmaya devam ediyor.

Programın sonunda konuşma yapan Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş: "Kuruluş merkezi Karapürçek ilçemiz olan Suboru kutluyoruz. Karapürçek ilçemize yapmış olduğu yatırımlar ve projelerden dolayı tebrik ediyoruz. Son zamanlarda Cumhurbaşkanımız ile birlikte güzel projeler yapan Subor  ve Yapı merkezi Ailesini tebrik ediyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2017, 12:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER