banner28

Vali Coş'tan AGDAŞ'a Ziyaret

AGDAŞ, Sakarya Valisi Hüseyin Avni ÇOŞ’u yeni binasında ağırladı. Çalışanlarla vakit geçiren Vali, AGDAŞ faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Vali Coş'tan AGDAŞ'a Ziyaret
banner3

ERDEM Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Zeynel Abidin Erdem, Başkan Vekili Dr. M. Nezih Erdem ve İcra Kurulu Başkanı M. Fatih Erdem, Sn. Valiyi karşılayarak, hizmet binasını gezdirdi. AGDAŞ Genel Müdürü Kenan Demir de Vali Hüseyin Avni Coş'a AGDAŞ’ın faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Binayı gezen Vali çalışma ortamını çok beğendini söyledi. Şirket içerisinde çalışanlar için oluşturulan sosyal alanda vakit geçiren Vali bir şirket çalışanıyla da masa tenisi oynadı. Daha sonra holding yöneticileri ile AGDAŞ ve Erdem Holding tanıtım filmlerini izleyen Vali tüm çalışma odalarını gezerek çalışanlarla selamlaştı.

Şehrin Markası

AGDAŞ’ın önemine ve çevreye olan katkısına vurgu yapan Vali, AGDAŞ’ın Sakarya için bir marka olduğunu, sadece çevreci kimliğiyle değil, sosyal anlamda da büyük değer kattığını söyledi. AGDAŞ’ın ERDEM Holding bünyesinde özelleştirildikten sonra şehrin dört bir yanına doğal gaz ulaştırarak önemli bir hizmet yaptığını ve Sakarya için önemli bir iş gücü oluşturduğunu sözlerine ekledi.

ERDEM Ailesi ve AGDAŞ yönetim kurulu ile yemek yiyen Vali Coş, yemek sonrasında yönetim kurulu ile sohbet etti. Binada yaklaşık 4 saat geçiren Vali hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra binadan ayrıldı.

Erdem Holding Farkı

Genpa markasıyla telekomünikasyon alanı başta olmak üzere birçok sektörde ülkeye önemli hizmetler veren ERDEM Holding 2003 yılında AGDAŞ’ı da bünyesine katarak 13 yıldır yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla Sakarya halkına hizmet vermeye devam ediyor. AGDAŞ, Erdem Holding bünyesinde Sakarya’nın markası durumuna gelmiş, yaptığı çalışmalarla ulusal alanda da Sakarya’yı gururla temsil etmesini sağlamıştır.

Kaliteli ve Yenilikçi Hizmet için AGDAŞ

AGDAŞ yeni binasına taşındığı 10 aydan bu zamana köklü değişiklikler yaparak müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet vermeye başlamıştır. Bu hizmetlerden en önemlisi Çağrı Merkezi üzerinden aboneliğe geçiş olmuştur. Vatandaşlar artık 444 54 99 numaralı çağrı merkezini arayarak bulundukları yerden aboneliklerini ve diğer işlemlerini kolayca yapabilmektedirler.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2016, 11:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER