banner28

VALİ COŞ: STK'LARA DAHA FAZLA İHTİYAÇ VAR

Milli İrade Grubundaki Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ile bir araya gelen Vali Coş, “Hassas bir süreçten geçtiğimiz bu zamanlarda Sivil Toplum Kuruluşlarına her zamandan daha fazla ihtiyaç var.” dedi.

VALİ COŞ: STK'LARA DAHA FAZLA İHTİYAÇ VAR
banner3

Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Milli İrade Grubunda yer alan Sivil Toplum Kuruluşları ile kahvaltıda bir araya geldi. Sakarya Valiliğinin organize ettiği kahvaltı programında Vali Coş’un yanı sıra Vali Yardımcıları, Kaymakamlar, İl Emniyet Müdürü ve İl Jandarma Komutanı da katıldı. Toplantıda şehrin meseleleri ve ülke gündemiyle ilgili konular konuşuldu.

Kahvaltı buluşmasında konuşan Vali Coş, nisan ayında yapılacak halk oylamasına değinerek, “Temsil ettiğiniz kitleler dolayısıyla buluşmalarımız devletle aziz milletimizin buluşmasıdır. Hassas bir süreçten geçtiğimiz bu zamanlarda Sivil Toplum Kuruluşlarına her zamandan daha fazla ihtiyaç var. Bu süreçte vatandaşlarımız en iyi şekilde aydınlatılmalıdır. Tabi ki en doğru kararı halkımızın vereceğinden hiç şüphem yoktur.” şeklinde konuştu.

Vali Hüseyin Avni Coş, Sakarya Milli İrade Grubunu oluşturan Sivil Toplum Kuruluşlarının geçtiğimiz ay gerçekleştirilen buluşmasına da katılmıştı.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2017, 13:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER