banner28

Vali Coş'a 50. Yıl Marşı CD'si

Sakaryalı sanatçı Akif Yener, Sakaryaspor'un kuruluş yıldönümü nedeniyle yazıp bestelediği "Bu Kalp Seninle Sakaryaspor" adlı 50. Yıl Marşı CD Klibini Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş'a takdim etti.

Vali Coş'a 50. Yıl Marşı CD'si
banner3

Sakaryaspor'un kuruluşunun 50. yılı için özel bir beste yapan Sakaryalı sevilen sanatçı Akif Yener'in eseri "Bu Kalp Seninle Sakaryaspor" marşı Sakaryalılar'ın büyük beğenisini kazandı. Sakaryaspor'un maçlarında ve radyolarda yer verilen bu anlamlı marş, her çalınışında tüm sporseverlere büyük coşku yaşatıyor.

Vali Coş sanatçı Yener'i tebrik etti

Sanatçı Akif Yener, bestelediği 50 Yıl Marşı'nın tanıtımı ve takdimi için ziyaretlerini sürdürüyor. Sakarya Valisi H. Avni Coş'u makamında ziyaret eden sanatçı Akif Yener, marşın hikâyesi ve yaptığı sanatsal çalışmaları hakkında bilgi verdi. Vali Coş, sanatçı Yener'in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Sakaryaspor için yazdığı anlamlı marş için genç sanatçıyı kutladı ve Sakarya için yaptığı katkıları için teşekkür etti. 

Vali Coş: Sanatçı desteklenmeli

Sanatçıların her zaman desteklenmesi gerektiğine de vurgu yapan Vali Coş, "Sakaryamızın yetiştirdiği değerli sanatçımız Akif Yener'in bu güzel çalışmaları kentimiz için birer gurur kaynağı teşkil ediyor. Kendisini yaptığı bu başarılı çalışmalarından dolayı kutluyor ve Sakaryaspor'a kazandırdığı bu anlamlı marş için teşekkür ediyorum. Bu eser tüm Sakaryalılar olarak desteklenmeli ve bu güzel çalışmaların devam edebilmesi için herkes üstüne düşeni yapmalıdır" dedi.

Bu çağrıya katılmak eserlere anlam kazandırır

Sanatçı Akif Yener, Vali H. Avni Coş'a Sakaryaspor 50. Yıl Marşı CD'sini takdim ederek, kendisi için dile getirdiği güzel temennileri ve destek sözü için teşekkür etti. Yener, "Sakarya için yapılmış tüm çalışmalar destek buldukça daha ileri gidecek ve başarılı olacaktır. Sanatçıya değer veren Sayın Valimizin yaptığı çağrıya kentimizin tüm yöneticilerinin de iştirak etmesiyle, Sakarya için yapılan bu çalışmalar daha büyük anlam kazanacaktır" diye konuştu.

Marş, AKM'de muhteşem bir gala ile tanıtılmıştı

Lige ara verilmeden önce Adapazarı Kültür Sanat Merkezi'nde muhteşem bir gala ile tanıtılan Sakaryaspor 50. Yıl Marşı, bu güzel geceye katılanlarda büyük bir iz bıraktı. Katılanlara büyük bir coşku yaşatan sanatçı Akif Yener, Sakaryalılar'ın ve tüm sporseverlerin takdirini kazandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 05:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER