Vali Balkanlıoğlu Veda Ziyaretinde

Resmi Gazete’de yayımlanan valiler kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişi olarak görevlendirilen Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, veda ziyaretleri kapsamında Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a misafir oldu.

Vali Balkanlıoğlu Veda Ziyaretinde
banner3

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Alemdar, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nun hizmet süresi boyunca şehre önemli katkılarda bulunduğunu ve ilimizin gelişmesi ve tanıtımı adına başarılı çalışmalara imza attığını ifade ederek, “Sayın Valimize bugüne kadar yapmış olduğu çalışmaların yanı sıra nazik ziyaretleri için de teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum.” dedi.

Başkan Alemdar’a güzel temennilerinden dolayı teşekkür eden Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu da görev süresi boyunca Sakarya’da güzel dostluklar kurduğunu ve bu dostluk bağlarının bundan sonra da devam edeceğini ifade ederek, Sakarya’nın kendisinde güzel anılar bıraktığını belirtti.

Ziyaret sonunda Başkan Yusuf Alemdar, Vali İrfan Balkanlıoğlu’na hediye takdim ederken, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu da misafirperverliği için Başkan Alemdar’a teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER