banner28

Vakit Ayağa Kalkma Vaktidir

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen tarihi buluşmada konuşan Başkan Toçoğlu, “Sakarya olarak, 24 Haziran’da, tercihimizi, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderlik ettiği Türkiye’den yana yapacağız. 24 Haziran’da Sakarya, tereddüt etmeden, duraksamadan, Cumhurbaşkanı’nın yanında olacak. Ve Sakarya, 24 Haziran’da inşallah yeniden tarih yazacak. Artık vakit, Sakarya vaktidir. Vakit, Türkiye vaktidir. Vakit, ayağa kalkma vaktidir” dedi.

Vakit Ayağa Kalkma Vaktidir
banner3

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, tarihi mitingde Sakaryalılarla buluştu. Demokrasi Meydanı’nda gerçekleştirilen buluşmada konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Sakarya’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Toçoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanım sizleri, tekrar aramızda görmenin ve bu mübarek günde Sakarya’mızda ağırlamanın mutluluğu ile hoş geldiniz diyor; hemşehrilerim adına saygı ve muhabbetle selamlıyorum” dedi.

 

24 Haziran’ın anlamını biliyoruz

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Bugün, Sakarya olarak, yine tarihi bir ana şahitlik ediyoruz. Prangalarından kurtulan, esareti reddeden, hürriyet, adalet ve eşitlik için sesini yükselten ülkemizin içinden geçtiği tarihi dönemeçte Cumhurbaşkanlığı Sistemine, şahitlik etmenin gururunu yaşıyoruz. Bizler, vatanı uğruna geçmişte Sakarya’da, Dumlupınar’da, Çanakkale’de ve çok kısa süre önce 15 Temmuz direnişinde, gözünü kırpmadan canlarını feda etmiş bir milletin evlatları olarak 24 Haziran’da vereceğimiz kararın ne anlama geldiğini çok iyi biliyoruz” diye konuştu.

 

Vakit Sakarya Vaktidir

Başkan Zeki Toçoğlu, “Hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Bizler, Sakarya olarak, 24 Haziran’da, tercihimizi, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderlik ettiği Türkiye’den yana yapacağız. 24 Haziran’da, vatan için, bağımsızlık için, refah ve huzur için; en önemlisi de mazlum milletler için, oy kullanacağız. Sakarya olarak bizler, liderliğinizle Türkiye’nin yarınlarını inşa etmeye hazırız. 24 Haziran’da Sakarya, tereddüt etmeden, duraksamadan, Cumhurbaşkanı’nın yanında olacak. Ve Sakarya, 24 Haziran’da inşallah yeniden tarih yazacak. Artık vakit, Sakarya vaktidir. Vakit, Türkiye vaktidir. Vakit, ayağa kalkma vaktidir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2018, 15:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER