banner28

Vaıllant Tüketici Club Üyeleri Kazanmaya Devam Ediyor

Vaillant Türkiye’nin hayata geçirdiği Vaillant Tüketici Club Sakarya üyeleri tavsiyeleri sonucu kazandıkları hediyelerini Elmas Garden Inn Otel’ de yapılan bir törenle teslim aldılar.

Vaıllant Tüketici Club Üyeleri Kazanmaya Devam Ediyor
banner3

Törene, Vaillant  İstanbul Asya Bölge Müdürü Umut Konak ve Ecoterm Enerji ve Lonca Doğalgaz yetkilileri  ile Tüketici Club üyeleri katıldı.

 

Törende bir konuşma yapan Vaillant İstanbul Asya Bölge Müdürü Umut Konak; “Tüketici Club üyelerimizin ürünleri kullandıktan sonra tavsiye etmeleri hem ürünlerimizden hem de satış sonrası hizmetlerimizden memnun kaldıklarının bir göstergesidir. Tüm tüketicilerimize Vaillant Ailesinin daha da genişlemesine sağladıkları katkıdan ötürü teşekkür ederiz.” dedi.

 

Tüketici Club üyeleri yaptıkları tavsiyeler sonucunda kazandıkları hediyeleri yetkililerden alırken, Vaillant gibi bir markayı tercih ettikleri için çok memnun olduklarını dile getirdiler.

 

Vaillant Türkiye’nin yüzde yüz tüketici memnuniyetini sağlamak amacıyla 1994 yılında hayata geçirdiği Vaillant Tüketici Club’e tüm Vaillant kullanıcıları ücretsiz olarak üye olabiliyor. Türkiye’ye özgü olan Vaillant Tüketici Club’ünün Türkiye genelinde 370.000’i aşkın üyesi bulunuyor. Vaillant Tüketici Club üyeleri, Vaillant ürünlerini tavsiye ederek yeni müşteri kazanılmasını sağladıklarında puan kazanıyor ve bu puanlarıyla  çeşitli armağanlara sahip oluyorlar.

 

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2015, 17:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER