banner28

Üye Sayılarını Arttıran Sakarya Müteahhitler Birliği Durmak Bilmiyor

Tüm İnşaat Müteahhitleri Federasyonu (TİMFED) Yönetim Kurulu Üyesi olan Murat Bayrak Başkanlığı’ndaki Sakarya Müteahhitler Birliği; üyelerine yönelik seminer ve kültürel programlarını sürdürürken, üye çalışmalarını da artırarak devam ediyor.

Üye Sayılarını Arttıran Sakarya Müteahhitler Birliği Durmak Bilmiyor
banner3

Bundan bir yıl önce Başkanlığına seçilen ve göreve geldiği ilk günden itibaren dinamik ekibiyle birlikte üyelerine yönelik bilgilendirici seminer ve kültürel programlarını sürdüren Sakarya Müteahhitler Birliği (SMB) Başkanı ve Tüm İnşaat Müteahhitleri Federasyonu (TİMFED) Yönetim Kurulu Üyesi Murat Bayrak; üye çalışmalarını da artırarak devam ediyor. Her zamanda üyelerinin haklarını savunucu çalışmalar ve çözüm odaklı projelere imza atan SMB Yönetim Kurulu Başkanı Murat Bayrak, bünyesine yeni bir üye daha kazandı.

Daha önce Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi’nin de yeni üyesi olan Yağcıoğlu Kaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Mehmet Yağcı; Sakarya Müteahhitler Birliği’nin de (SMB) üyesi oldu. Kaya Mehmet Yağcı’nın üyeliğini onaylayan Birlik Başkanı Bayrak; “Sakarya’nın birçok noktasında yaptığı inşaat ve proje çalışmalarında sektörümüzde başarılara imza atan Yağcıoğlu Kaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Mehmet Yağcı’ya da ‘aramıza hoş geldin’ diyoruz” dedi.

 

Yağcı, sektörüyle ilgili meslektaşlarıyla birlikte aynı birlik çatısı altında”

Sakarya’da 2005 yılında Fırıncılar odası Yönetim Kurulu Üyeliği ve Denetim Kurulu Başkanlığı 2009 - 2014 yıllarında da Adapazarı Belediyesi Meclis Üyeliği görevlerinde bulunan Yağcıoğlu Kaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Mehmet Yağcı; Sakarya Müteahhitler Birliği (SMB) üyesi olmaktan büyük onur duyduğunu dile getirdi. Sektörüyle ilgili meslektaşlarıyla birlikte aynı birlik çatısı altında olmak ve aynı zamanda Tüm İnşaat Müteahhitleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi olan yakın dostu Murat Bayrak ile de çalışmış olacağından dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2017, 11:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER