banner28

Ufka Yolculuk 7'nin Kayıtları Başladı!

Genel organizasyonun Server Gençlik ve Spor Kulübü, Sakarya organizasyonu ise Sakarya Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü tarafından yürütülen, uluslararası çapta düzenlenen Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması’nın yedincisi için başvurular başladı.

Ufka Yolculuk 7'nin Kayıtları Başladı!
banner3

“Güzel Ahlâk” konusuyla 3 farklı dilde düzenlenecek olan Ufka Yolculuk 7. Bilgi ve Kültür Yarışması, 1 Kasım 2018 tarihi itibariyle www.ufkayolculuk.com sitesi üzerinden başvurulara açıldı.

 

YENİ SİSTEM

Türkiye'nin en büyük sivil yarışması olma özelliğini taşıyan ve binlerce gönüllünün organizasyonuyla desteklenen yarışma bu yıl yeni sınav sistemine geçti. İki aşamalı olacak yarışmada 17 Şubat 2019 tarihinde online sınav, 17 Mart 2019 tarihinde ise yazılı sınav gerçekleştirilecek.

Türkçe, Arapça ve İngilizce olarak düzenlenecek yarışmanın Türkçe kategorileri, İlkokul, Ortaokul ve Lise olarak belirlendi.

Yarışmada dereceye girenler, başta Umre olmak üzere çok sayıda ödülleri kazanma hakkı elde edebilecek. Ayrıca Sakarya’dan yarışmaya katılanları da ödüller bekliyor.

Katılmak isteyenler yarışma hakkında güncel duyurular ve detaylı bilgi için yarışmanın sosyal medya hesaplarını takip edebiliyor.

 

Ufka Yolculuk Sosyal Medya Hesapları:

www.facebook.com/ufkayolculukcom

www.twitter.com/UfkaYolculukCom

www.instagram.com/ufkayolculukcom

 

Ufka Yolculuk Sakarya Sosyal Medya Hesapları:

 www.instagram.com/uy_sakarya

www.twitter.com/sakarya_uy

www.facebook.com/SakaryaGenclikSporIzcilikKulubu

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2018, 17:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER