banner28

Üç Günde 76 Kahvehaneyi Ziyaret Etti

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Ramazan Bayramı’nın birinci günü belediye hizmet binasında gerçekleşen geleneksel bayramlaşma programının ardından mahallelerdeki kahvehanelere misafir oldu.

Üç Günde 76 Kahvehaneyi Ziyaret Etti
banner3

Burada vatandaşlara çikolata ikram eden ve bayramlarını tebrik eden Alemdar, ayrıca bölge esnafıyla ve mahalle sakinleriyle de bayramlaştı.

Alemdar’dan Çocuklara Bayram Hediyesi

AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, meclis üyeleri ve mahalle muhtarlarının da eşlik ettiği ziyaretler kapsamında Alemdar, 76 kahvehane ve 50’nin üzerinde işletmeye misafir oldu.

Başkan Alemdar, kahvehanedeki vatandaşların yanı sıra ziyaretler esnasında yoldan geçen vatandaşların da bayramını kutlayarak çikolata ikramında bulundu. Alemdar, kahvehane ve esnaf ziyaretlerinin yanı sıra aileleri ile birlikte bayram ziyaretlerine çıkan çocuklarla da bayramlaşarak oyuncak hediye etti.

Nice Güzel Bayramlara

Ramazan ayını birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde muhabbetle uğurladıklarını dile getiren Başkan Alemdar, “Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı bir kez daha kutluyor, sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlar diliyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2018, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER